MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
11 z 13
Wynagrodzenie brutto: od minimalnego wynagrodzenia do 6700...
fot. Piotr Krzyżanowski / Polska Press

Praca w Kolejach Dolnośląskich. Na jakie stanowiska rekrutuje przewoźnik? Ile można zarobić w KD? [NOWE OFERTY PRACY]

Operator tokarki podtorowej

Wynagrodzenie brutto: od minimalnego wynagrodzenia do 6700 zł + dodatki
Miejsce pracy: Legnica

Zakres obowiązków:
* obsługa tokarki podtorowej do zestawów kołowych i tarcz hamulcowych dla taboru kolejowego,
* dbanie o stan techniczny maszyny i porządek na stanowisku pracy,
* dbałość o prawidłowy przekaz informacji podczas zmian,
* zapewnienie właściwego raportowania wykonanych czynności,
* zapewnianie bezpieczeństwa na stanowiskach pracy,
* umiejętność pracy w zespole.

Wymagania:
* znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
* wykształcenie: minimum zawodowe; kierunki techniczne: mechanika i budowa maszyn, obróbka skrawaniem i pokrewne,
* doświadczenie w obsłudze obrabiarek skrawających,
* znajomość procesu obróbki skrawaniem,
* znajomość rysunku technicznego,
* dokładność i staranność w wykonywaniu powierzonej pracy,
* pracowitość, odpowiedzialność i zaangażowanie.

Koleje Dolnośląskie oferują:
* stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
* pakiety socjalne obejmujące m.in.: dopłaty do wypoczynku, pożyczki pracownicze, paczki dla dzieci na Mikołaja,
* benefity pracownicze m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe, ulga transportowa na przejazdy pociągami,
* udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe,
* możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby aplikujące proszone są przesyłać CV na adres: [email protected] lub składać je osobiście w Biurze Zarządu (1. piętro).