4 z 11
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Łukasz Kaczanowski

Szukasz pracy w Wałbrzychu? Zobacz najnowsze oferty z Wałbrzycha i okolic (z PUP)!

KIEROWNIK SERWISU SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I CIĘŻAROWYCH

Miejsce pracy:
Jurija Gagarina 20, 58-306 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Firma Pap-Trans specjalizująca się w transporcie międzynarodowym zatrudni Kierownika serwisu samochodowego. Praca obejmuje samochody osobowe, ciężarowe, dostawcze, przyczepy i naczepy. Kandydat na to stanowisko przede wszystkim będzie odpowiadać za sprawne funkcjonowanie jednostki, koordynacje i zarządzanie pracą podległych mu pracowników, reprezentacje firmy oraz będzie dbać o jakość wykonywanych usług. Jego zakres obowiązków jest dość szeroki, aczkolwiek skupia się na działaniach związanych z zarządzaniem kapitałem ludzkim, taborem naszych aut Mercedes Benz oraz organizacją pracy własnej oraz podwładnych.

• Zarządza podległym zespołem pracowników, organizuje im pracę, ustala grafik, kontroluje wykonywanie obowiązków
• Opracowuje wewnętrzne normy i procedury maksymalizujące jakość i wyd

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
14.11.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 4 500 PLN Umowa na okres próbny 3 miesiące.

Praca w godz. 07:00 -18:00

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
dyspozytor transportu samochodowego

Typ propozycji:
praca stała, praca w wolne dni

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat)

Umiejętności i uprawnienia:
Obsługa komputera

Pozostałe wymagania
Staż pracy ogółem:
lata: 2

Pracodawca:
PAP-TRANS Piotr Brożek

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Piotr Brożek
Numer telefonu:
604526935
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
Cv
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE