2 z 12
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Szukasz pracy? Zobacz jakie są najnowsze oferty z Wałbrzycha i okolic!

KONTROLER JAKOŚCI

Miejsce pracy:
Uczniowska 30, 58-306 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
1. Realizacja procedur i instrukcji związanych z kontrolą jakości
2. Monitorowanie systemu jakości
3. Prowadzenie dokumentacji
3. Współpraca z pozostalymi działami w firmie
4. Nadzór nad zgodnością procesu produkcyjnego z dokumentacją i wymogami klienta
5. Bieżąca kontrola m.in. wzrokowa części na poszczególnych etapach procesu produkcyjnego w zdefiniowanym obszarze
6. Bieżąca kontrola wzrokowa komponentów wchodzących do produkcji

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
04.09.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 3 800 PLN
Praca w godzinach: 6:00-14:00, 14:00- 22:00, 22:00-06:00, zdarzają się nadgodziny i praca w weekend.

Dojazdy dla osób z okolic Wałbrzycha (np. Boguszów Gorce, Kamienna Góra, Witków, Czarny Bór).

Pracodawca zapewnia: prywatną opieke medyczną Luxmed, dofinansowanie do karty Multisport.

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
kontroler jakości wyrobów przemysłowych

Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie zawodowe

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Wykształcenie średnie minimum zawodowe. Mile widziana znajomość języka angielskiego. Umiejętność działania wg procedury i instrukcji. Umiejętność widzenia i rozróżniania barw. Odpowiedzialność, wysoka motywacja do działania. Zaangażowanie w powierzone zadania. Spostrzegawczość, dokładność. Dbałość o szczegóły. Punktualność, dyspozycyjność. Umiejętność pracy w zespole. Komunikatywność. Mile widziane: Doświadczenie w pracy z materiałami takimi jak skóra czy drewno. Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (np. suwmiarka, fornir, przymiar liniowy, grubościomierz). Mile widziane doświadczenie na produkcji w firmach produkcyjnych z branży automotive.

Pracodawca:
"Joysonquin Automotive Systems Polska" Sp. z o.o./Joysonquin/Quin Polska/Grossmann Polska

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Ewa Sobolewska - Tworek
Numer telefonu:
609-918-007
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
3
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Data dodania:
04.09.2023
Data aktualizacji:
Data ważności:
03.10.2023

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE