3 z 12
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Szukasz pracy? Zobacz jakie są najnowsze oferty z Wałbrzycha i okolic!

DYSTRYBUCJA TWORZYWA SZTUCZNEGO- LOGISTYK WEWNĘTRZNY

Miejsce pracy:
Uczniowska 30, 58-306 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Obsługa centralnego zasypu: zasypywanie tworzywa, przygotowanie granulatu tworzyw sztucznych do produkcji.
Pobieranie oraz zdawanie tworzywa na magazyn.
Czyszczenie układu podawania tworzywa sztucznego oraz lejów przy maszynie.
Kontrolowanie napełnienia pojemników granulatem.
Pobieranie oraz zdawanie pojemników i palet na magazyn; segregaja odpadów powstałych po produkcji.
Klasyfikacja i rozmieszczanie pojemników zgodnie z przyjętymi zasadami.
Dbałość o parametry jakościowe.
Prowadzenie dokumentacji dot. transportu, rozmieszczenia i zapotrzebowania na materiał produkcyjny.
Porządkowanie obszaru przynależącego do wtryskarek i pomieszczeń zasypowych.
Praca wewnątrz budynku i na terenie magazynu w systemie 3-zmianowym.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
04.09.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 3 800 do 4 200 PLN Praca w godzinach: 6:00- 14:00, 14:00- 22:00, 22:00- 6:00, zdarzają się nadgodziny i praca w weekend.

Pracodawca oferuje:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu,
Prywatną opiekę medyczną Luxmed,
Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, dofinansowanie do karty Multisport,
Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,
Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach,
Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności,
Dojazdy dla osób z okolic Wałbrzycha (np. Boguszów Gorce, Kamienna Góra, Witków, Czarny Bór).

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
pracownik działu logistyki

Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie zawodowe

średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Wykształcenie średnie ogólnokształcące lub średnie zawodowe. Samodzielność, zdolność do organizacji własnej pracy. Umiejętność komunikacji i współpracy w zespole. Dokładność, sumienność, nastawienie na realizację celów. Znajomość pakietu MS Office 365. Mile widziane- uprawnienia do obsługi wózka widłowego, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Pracodawca:
"Joysonquin Automotive Systems Polska" Sp. z o.o./Joysonquin/Quin Polska/Grossmann Polska

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Ewa Sobolewska-Tworek
Numer telefonu:
609-918-007
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
3
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Data dodania:
04.09.2023
Data aktualizacji:
Data ważności:
03.10.2023

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE