MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
6 z 15
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Dariusz Gdesz (zdjęcie ilustracyjne)

Szukasz pracy? Zobacz najnowsze oferty z Wałbrzycha i okolicy (z PUP)!

ASYSTENT MUZEALNY

Miejsce pracy:
Szarych Szeregów 9, 58-304 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie lekcji muzealniczych w szkołach lub innych placówkach, przygotowywanie zajęć edukacyjnych z historii KL Gross Rosen, II wojna światowa - warsztaty na terenie Muzeum Gross - Rosen w Rogoźnicy, tworzenie scenariuszy nowych lekcji, dystrybucja i sprzedaż publikacji własnych, przygotowywanie wystaw, ekspozycji, przygotowywanie prelekcji dla młodzieży.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
15.07.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 3 010 PLN
Wynagrodzenie wg stawki zasadniczej, zgodnie z Regulaminem Wynagrodzenia.

Miejsce wykonywania pracy Wałbrzych ul. Szarych Szeregów 9 oraz Rogoźnica ul. Ofiar Gross - Rosen 26.

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
muzealnik

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat), kierunek: historia, filologia lub inne o podobnym profilu

Umiejętności i uprawnienia:
obsługa pakietu MS Office

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Znajomość języka angielskiego i niemieckiego w mowie i piśmie. Mile widziane doświadczenie edukacyjne. Uprawnienia i umiejętności wszelkie mile widziane.

Pracodawca:
Muzeum "Gross-Rosen" w Rogożnicy

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:

Osoba do kontaktu:
Grażyna Choptiany
Numer telefonu:
74 842 15 94 - 80
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
Cv, list motywacyjny, świadectwa pracy, dyplom ukończenia studiów oraz certyfikaty dot. podnoszenia kwalifikacji.
Można również kontaktować się z Panią Sawicką Grażyną - Kierownikiem Dz. Administracji i Kadr
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
1