2 z 15
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Szukasz pracy? Zobacz! Oto najnowsze oferty z Wałbrzycha i okolicy (z PUP)!

PRACOWNIK SOCJALNY

Miejsce pracy:
Stefana Żeromskiego 32, 58-350 Mieroszów, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Wspieranie rodzin, przeciwdziałanie przemocy, alkoholizmowi i narkomanii, prowadzenie dokumentacji środowisk obj etych pomocą, kierowanie i umieszczanie podopiecznych w domach pomocy społecznej, współdziałanie z placówkami oświaty, służby zdrowia, organami Policji i Sądem oraz kuratorami Sądowymi.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
01.09.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 3 700 PLN +przysługujące dodatki

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
pracownik socjalny

Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat)

Umiejętności i uprawnienia:
Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Informacje o wykształceniu i szczegółowe informacje o ofercie na stronie www.ops.mieroszow.pl/biuletyn-informacji-publicznej-bip/ preferowane doświadczenie na stanowisku pracownika socjalnego

Pracodawca:
Ośrodek Pomocy Społecznej w Mieroszowie

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Bogusława Nawrat
Numer telefonu:
74 84 58 262
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV, kserokopia z dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje.
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE