3 z 15
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Szukasz pracy? Zobacz! Oto najnowsze oferty z Wałbrzycha i okolicy (z PUP)!

KIEROWCA TAXI OSOBOWE

Miejsce pracy:
Stanisława Moniuszki 66, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Przewóz osób taxi osobowe na terenie Wałbrzycha i okolic.

Rodzaj umowy:
Umowa agencyjna
Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
nie dotyczy
Zmianowość:
nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
nie dotyczy
Liczba godzin pracy w miesiącu:
nie dotyczy

Data rozpoczęcia:
07.06.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 6 500 PLN
Współpraca taxi i założenie działalności.

Miejsce wykonywania pracy: Dolnosląskie

System wynagradzania:
nie dotyczy

Zawód:
taksówkarz

Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
zasadnicze zawodowe

Umiejętności i uprawnienia:
Prawo jazdy kat. B

Pracodawca:
Stowarzyszenie Prywatnych Przewoźników Taxi "Mini-Serce"

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy

Adres:
Osoba do kontaktu:
Bogusław Lorenc
Numer telefonu:
603 754 862
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
5
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE