4 z 15
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Szukasz pracy? Zobacz! Oto najnowsze oferty z Wałbrzycha i okolicy (z PUP)!

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI + KIEROWCA KAT. B, C

Miejsce pracy:
58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Obsługa koparko- ładowarki, prace ziemne przy awariach sieci kanalizacyjnej, prowadzenie pojazdów pow. 3,5t w zależności od wykonywanych prac.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
06.06.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 3 490 PLN
Okres zatrudnienia: 3 miesiące okresu próbnego z możliwością przedłużenia.

Praca w godzinach 7:00 - 15:00, 14:00 - 22:00
Wynagrodzenie + 10% premii brutto + wysługa

Oferujemy pakiet medyczny, sportowy.
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
operator koparko-ładowarki

Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Prawo jazdy kat. B, C, kurs maszynisty koparki kl.III/ koparko- ładowarki

Pracodawca:
Wałbrzyskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy

Adres:
Wyzwolenia 39, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie
Osoba do kontaktu:
Anna Krasicka
Numer telefonu:
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV z dopiskiem na jakie stanowisko aplikuje
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE