Tancerze ze Studia Tańca Carmen z Wałbrzycha odnosili w ostatnich tygodniach duże sukcesy

Tancerze ze Studia Tańca Carmen z Wałbrzycha odnosili w ostatnich tygodniach duże sukcesy. Najpierw, 18 listopada,wzięli udział w odbywających się w Twardogórze XXIII Otwartych Mistrzostwach Polski Freestyle 2016, będących oficjalnym turniejem Dance Organization. Tancerki z Wałbrzycha zakwalifikowały się tam do ścisłych finałów. Dokładnie udało się to 5 solistkom i dwóm duetom. Ostatecznie w kategorii hip hop solo 12-15 lat brązowy medal zdobyła Martyna Szatkowska, 6 miejsce przypadło Karolinie Tylman, a 7 była Julia Tatuśko. Mistrzostwo Polski w kategorii powyżej 16 lat zdobyła Wiktoria Dulat, a 4 w finale była Ada Tim.
Szóste miejsce w ścisłym finale zajął natomiast duet hip hop Nicole Chrebela i Nicole Pyk, a srebro w starszej kategorii przypadło Angelice Chochol i Małgosi Pierzchnicy. Warto dodać, że choreografem i trenerem w Studiu Tańca Carmen jest Natalia Pinach, tancerka, która posiada najwyższą międzynarodową klasę taneczną S w tańcu towarzyskim i nowoczesnym.
Jej podopieczni 20 listopada wystartowali też w Opolskim Festiwalu Tańca i triumfowali tam w prawie w każdej kategorii hip hop solo oraz zakwalifikowali się do finałów. Nieźle poszło im też 26 listopada w Oławie, a 3 grudnia na turnieju tańca w Świdnicy dali prawdziwy popis. W każdej kategorii street dance solo wywalczyli złoto. Do 11 lat najlepszy był Wojtek Niziński, a brąz wywalczyła Julia Wiktorowicz. W kategorii street dance solo 12-15 lat - 1 miejsce Karolina Tylman, 2 miejsce Martyna Szatkowska, 3 miejsce Nicole Pyk, 5 miejsce Nicole Chrebela a 6 miejsce Justyna Walczak.
Najstarsze zawodniczki ze Studia Carmen zdobyły: złoto zdobyła Angelika Chochol, 2 miejsce Ada Tim a 4 Małgosia Pierzchnica.
Teraz w tej znakomitej szkole tańca przygotowują się do zawodów w Legionowie i oczywiście zapraszają miłośników tańca na zajęcia.