Victoria Górnik Wałbrzych:ŁKS Sphinks Petrolinwest Łódź (zobacz zdjęcia i relację)

- Victoria Górnik Wałbrzych przegrała 80:86

W Wałbrzychu koszykarze pierwszoligowej Victorii Górnik przegrali 80:86 z ŁKS-em Sphinksem Petrolinvestem Łódź. Gospodarze grający bez kontuzjowanego Marcina Sterengi, najlepszego zawodnika i strzelca zespołu starali się niwelować brak rzucając z dystansu. Długo im się to udawało, i w połowie ostatniej kwarty, czyli na 5 minut przed końcem pojedynku przegrywali tylko 65:67. Później jednak goście odskoczyli i nie pomogło przerywanie faulami ich akcji w końcówce spotkania. Najwięcej punktów - 26 dla wałbrzyszan zdobył Krzysztof Jakóbczyk (6 razy trafił za trzy punkty). Dla gości najwięcej punktów zdobył Bartłomiej Szczepaniak - 23

Wałbrzyszanie zaczęli mecz piątką: Buczyniak, Wróbel, Jakóbczyk, Józefowicz, Grzywa. Trener ŁKS - u wystawił do gry: Dłuskiego, Trepkę, Szczepaniaka, Morawca, Walla.

Relacja
- 6 minuta I kwarty - Victoria Górnik Wałbrzych przegrywa z ŁKS-em Łódź 12:16
- po I kwarcie meczu w Wałbrzychu Victoria Górnik prowadzi z ŁKS-em Sphinksem Petrolinwestem Łódź 23:20
- 4 minuta II kwarty - Victoria Górnik - ŁKS 30:28
- w Wałbrzychu koszykarze pierwszoligowej Victorii Górnik przegrali II kwartę meczu z ŁKS - em Sphinksem Petrolinvestem Łódź 14:28 i po 20 minutach gry jest 48:37 dla gości. W zespole z Wałbrzycha nie gra jego najlepszy zawodnik, skrzydłowy Marcin Sterenga (kontuzja)
- 5 minuta III kwarty - Victoria Górnik - ŁKS - 50:57
- po III kwarcie - Victoria Górnik - ŁKS - 58:59