3 z 12
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Wałbrzych: praca czeka na człowieka! Oferty pracy z ostatnich dni (z PUP)!

POMOC KUCHENNA

Miejsce pracy:
Kasztelańska 1, 58-316 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Obieranie warzyw, sprzątanie na stanowisku pracy, lepienie pierogów, klusek.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
23.11.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 3 600 PLN

Praca w godzinach: 7:00- 15:00.

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
pomoc kuchenna

Typ propozycji:
praca stała
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
podstawowe

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Mile widziane doświadczenie w zawodzie.

Pracodawca:
"Pizzeria" Nikola Zdrojewska ("Pizzeria Barman" Nikola Zdrojewska, "Bar Barman Nikola Szczęsna)

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Marsz. Józefa Piłsudskiego 21, 58-301 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Osoba do kontaktu:
Nikola Zdrojewska
Numer telefonu:
731 313 934
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE