4 z 12
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Wałbrzych: praca czeka na człowieka! Oferty pracy z ostatnich dni (z PUP)!

KIEROWNIK ROBÓT DROGOWYCH

Miejsce pracy:
58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Koordynacja robót drogowych.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
22.11.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 8 000 PLN

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
kierownik budowy

Typ propozycji:
praca stała
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat), budowlane, kierunek: Budownictwo drogowe

Zawód:
Kierownik budowy (wymagany staż - lata: 2)

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku. Uprawnienia drogowe bez ograniczeń.

Pracodawca:
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "Vicbud" Sp. z o.o.

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Kolejowa 1, 58-379 Czarny Bór, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie
Osoba do kontaktu:
Andrzej Murzacz
Numer telefonu:
748450941
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 7:00-15:00

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE