Wałbrzych: Sukces naszych tancerzy

siya
W Twardogórze koło Wrocławia zostały rozegrane Otwarte Mistrzostwa Polski Freestyle. Wałbrzych reprezentowany był przez tancerzy i tancerki ze Szkoły Tańca CORDEX w kategoriach w stylu HIP-HOP.

Tytuł MISTRZA POLSKI w kategorii mini - formacji pow.16 lat HIP-HOP wywalczył Zespól CHILLI w składzie:

Maksymilian Mazurek - FINAŁ (6 miejsce) - hip hop SOLO chłopcy - powyżej 15lat

Wartymi podkreślenia były duety, dla których Otwarte Mistrzostwa Polski w Twardogórze były pierwszym turniejem w ich życiu, a pomimo to uplasowali się na wysokich pozycjach:
Olga Baran i Natalia Makowska - PÓŁFINAŁ 8 miejsce w kategorii DUETY - do 11 lat i 11lat
Zuzanna Karkula i Miłosz Berliński - FINAŁ 7 miejsce w kategorii DUETY - 11lat i do 11lat

W TURNIEJU TOWARZYSZĄCYM „Wschodzące gwiazdy” uczestniczyli także:
Iga Chodun – ocena dobra
Miłosz Berliński – ocena dobra
Olga Baran – ocena bardzo dobra
Zuzanna Karkula – ocena celująca
Natalia Makowska – ocena celująca

Wyjazd na OMPF w Twardogórze zdecydowania można zaliczyć do udanych. Już niebawem, bo 20.11.2010 r. Zespół CHILLI wystartuje na Otwartych Mistrzostwach Dolnego Śląska w Bogatyni, gdzie bronić będzie tytułu Mistrzów Dolnego Śląska.

MuzoTok: Viki i Kayah "Ramię w ramię" opowiadają o najnowszym utworze.