Spis treści
- Centrum Kształcenie Zawodowego i Ustawicznego
- Dom Kultury, Ząbkowice
- Dom Kultury, Ząbkowice
- Filia nr 8 Miejskiej Biblioteki Publicznej, Strzemieszyce
- Filia nr 8 Miejskiej Biblioteki Publicznej, Strzemieszyce
- I LO
- II LO
- III LO
- III LO
- Liceum Sztuk Plastycznych
- Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej
- Przedszkole nr 11
- Przedszkole nr 12
- Przedszkole nr 6
- Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej
- Szkoła Podstawowa nr 10
- Szkoła Podstawowa nr 12
- Szkoła Podstawowa nr 12
- Szkoła Podstawowa nr 12
- Szkoła Podstawowa nr 13
- Szkoła Podstawowa nr 13
- Szkoła Podstawowa nr 13
- Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Przedszkolnymi
- Szkoła Podstawowa nr 18
- Szkoła Podstawowa nr 18
- Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi
- Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi
- Szkoła Podstawowa nr 21, Ząbkowice
- Szkoła Podstawowa nr 22, Ząbkowice
- Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Przedszkolnymi, Łosień
- Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Przedszkolnymi, Okradzionów
- Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi
- Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi
- Szkoła Podstawowa nr 3
- Szkoła Podstawowa nr 3
- Szkoła Podstawowa nr 30
- Szkoła Podstawowa nr 30
- Szkoła Podstawowa nr 30
- Szkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami Przedszkolnymi, Trzebiesławice
- Szkoła Podstawowa nr 7
- Szkoła Podstawowa nr 7
- Szkoła Podstawowa nr 8
- Szkoła Podstawowa nr 8
- Szkoła Podstawowa nr 8
- Techniczne Zakłady Naukowe, Pawilon B
- V LO z Oddziałami Dwujęzycznymi
- Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Błędów
- Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, Ujejsce
- Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, Strzemieszyce
- Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Strzemieszyce
- Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, Tucznawa
- Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7, Ząbkowice
- Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7, Ząbkowice
- Zespół Szkół Sportowych
- Zespół Szkół Sportowych
- Zespół Szkół Sportowych
- Zespół Szkół nr 4
- Zespół Szkół nr 4
- Świetlica Klub, Łęka
- Świetlica Środowiskowa, Antoniów
- Świetlica Środowiskowa, Strzemieszyce
Kiedy i w jakich godzinach odbywa się głosowanie?
Zgodnie z polskim prawem wybory samorządowe odbywają się w lokalu obwodowej komisji wyborczej, które nazywane są lokalami wyborczymi. Są to placówki, w których istnieje możliwość stworzenia lokalu wyborczego według określonych w polskim prawie wytycznych. Muszą one spełniać konkretne kryteria, m.in. takie jak: dojazd, bezpieczeństwo, ogrzewanie, wyposażenie, dostęp do internetu i telefonu.
Warto również podkreślić, że w każdej gminie co najmniej połowa lokali obwodowych komisji wyborczych musi być dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Głosowanie w każdym lokalu wyborczym odbywa się od godz. 7:00 do godz. 21:00.
- Co trzeba wziąć ze sobą na głosowanie
Do lokalu wyborczego powinniśmy zabrać dokument ze zdjęciem, który pozwoli na ustalenie tożsamości. Najczęściej jest to dowód osobisty, a, poza granicami naszego kraju - paszport. 18-latkowie, którzy nie zdążyli jeszcze odebrać dowodu osobistego, mogą posłużyć się legitymacją szkolną.
Co ważne, nie musimy zabierać fizycznej wersji dokumentu, możemy skorzystać z mTożsamości, czyli usługi dostępnej w aplikacji Ministerstwa Cyfryzacji – mObywatel.
Może Cię zainteresować
Lokale wyborcze dla mieszkańców Dąbrowy Górniczej
Oto lista lokali wyborczych dla mieszkańców Dąbrowy Górniczej. Znajdź ulicę, przy której mieszkasz i numer budynku, a dowiesz sie, gdzie możesz zagłosować podczas wyborów.
Centrum Kształcenie Zawodowego i Ustawicznego
adres: Aleja Józefa Piłsudskiego 5, 41-300 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 31
- ul.: 11 Listopada nr: 2
- od nr 4 do nr 16, 18, 18A, 18B, 19
- od nr 21 do nr 32
- Aleja Zagłębia Dąbrowskiego
- Czereśniowa
- Długa nr: 2
- od nr 4 do nr 94
- Florowska
- Graniczna od nr 10 do nr 20 parzyste
- nr: 32, 34, 34A, 34B
- Kazimierza Srokowskiego
- Krótka
- Leśna nr 1, 2, 4, 6
- od nr 8 do nr 72
- Nowocmentarna
- Partyzantów nr: 8, 10
- Spółdzielcza
Dom Kultury, Ząbkowice
adres: Chemiczna 2, 42-520 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 51
- ul.: Adama Rapackiego
- Armii Krajowej
- Chemiczna
Dom Kultury, Ząbkowice
adres: Chemiczna 2, 42-520 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 52
- ul.: Dworcowa
- Jana Mizerkiewicza
- Marii Skłodowskiej-Curie
- Osiedle Robotnicze
- Stanisława Kontkiewicza
- Willowa
Filia nr 8 Miejskiej Biblioteki Publicznej, Strzemieszyce
adres: Ofiar Katynia 93, 42-530 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 61
- ul.: Akacjowa
- Bażantów
- Hotelowa
- Jamki
- Kazimierzowska
- Kozubka
- Oddziału AK Ordona od nr 29 do nr 365A nieparzyste
- od nr 58 do nr 354 parzyste
- Ofiar Katynia od nr 38 do nr 132A parzyste
- od nr 39 do nr 105 nieparzyste
- Rybna
- Stacyjna
- Transportowa od nr 1 do nr 41 nieparzyste
- od nr 2 do nr 10 parzyste
- Żwirki i Wigury
Filia nr 8 Miejskiej Biblioteki Publicznej, Strzemieszyce
adres: Ofiar Katynia 93, 42-530 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 62
- ul.: Hetmańska
- Łazienna
- Modrzejowska
- Narutowicza
- Obrońców Pokoju
- Oddziału AK Ordona od nr 2 do nr 56 parzyste
- od nr 1 do nr 27 nieparzyste
- Ofiar Katynia od nr 1 do nr 37 nieparzyste
- od nr 2 do nr 36 parzyste
- Sosnowa
- Studzienna
- Szarych Szeregów
- Transportowa od nr 43 do 65A
- Tylna
- Warszawska
- Władysława Orkana
- Zielna
- Źródlana
I LO
adres: Kopernika 40, 41-300 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 19
- ul.: 1 Maja od nr 1 do nr 24A
- Kopernika
- Nowa
- Reymonta
- Spokojna
- Stara
- Wąska
- Wierzbowa
II LO
adres: Górnicza 17, 41-300 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 12
- ul.: Aleja Róż
- Aleja Tadeusza Kościuszki od nr 25 do nr 60
- Dojazdowa
- Górnicza
III LO
adres: Prusa 3, 41-303 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 42
- Folwarczna
- III Powstania Śląskiego
- Marii Szulc
- Wodna
III LO
adres: Prusa 3, 41-303 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 43
- ul.: Bema
- Dzieci Wrześni
- Komuny Paryskiej
- Prusa
- Tierieszkowej
- Tysiąclecia nr: 1, 3, 5, 7, 9, 11
adres: Wojska Polskiego 45, 41-300 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 18
- ul.: 1 Maja nr: 28, 28A, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36A, 38, 38A, 38B, 39, 39A, 40A, 41, 41A, 45, 47, 47A, 48, 49, 51, 56, 61, 62, 63, 65
- Królowej Jadwigi od nr 34 do nr 56
- Starocmentarna
- Stefana Batorego
- Wojska Polskiego
adres: Wojska Polskiego 45, 41-300 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 26
- Janusza Korczaka
adres: Ludowa 19A, 41-300 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 2
- ul.: Ludowa od nr 17 do nr 25
- Wirgiliusza Grynia
adres: Kasprzaka 46, 41-303 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 37
- Kasprzaka nr: 30, 34, 38, 38A, 40A, 56, 56C, 56D, 56E, 58, 60, 62, 64
Liceum Sztuk Plastycznych
adres: Kosmonautów 8, 41-303 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 47
- ul.: Aleja Józefa Piłsudskiego nr: 31, 33, 44, 46
- Bratków
- Działki
- Jaskrów
- Kasprzaka od nr 2 do nr 14
- Kosmonautów nr: 4, 6, 8
- Siedmiu Szewców
- Storczyków
- Szarotki
- Wiśniowa
Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej
adres: 3 Maja 30, 41-300 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 11
- ul.: 3 Maja
- Juliusza Kadena-Bandrowskiego
- Paryska
Przedszkole nr 11
adres: Krasińskiego 35, 41-300 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 20
- ul.: Krasińskiego
- Przemysłowa
- Słowackiego
- 6 Sierpnia
Przedszkole nr 12
adres: Ignacego Krasickiego 1, 41-303 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 41
- ul.: Eugeniusza Kwiatkowskiego
- Ignacego Krasickiego
- Jurija Gagarina
- Kazimierza Imielińskiego
- Wybickiego
Przedszkole nr 6
adres: Robotnicza 33, 41-300 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 21
- ul.: Duboisa
- Juliana Polcera
- Letnia
- Limanowskiego
- Magnoliowa
- Marianki
- Migdałowa
- Pękalskich
- Powstańców
- Przytulna
- Ratanice
- Robotnicza
- Spójna
- Wiejska
- Zielona
- Zielona Dolina
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej
adres: Swobodna 59, 41-303 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 46
- ul.: Aleja Józefa Piłsudskiego nr: 52, 56, 56A, 70, 91, 93, 95, 97, 99, 103, 105, 107, 109, 113, 117
- Budowlanych
- Laski
- Łączna
- Pogodna
- Pogoria
- Roździeńskiego
- Sadowa
- Swobodna
- Św. Antoniego
- Toruńska
- Tworzeń
- Zaplecze
- Żeglarska
Szkoła Podstawowa nr 10
adres: Górników Redenu 4, 41-300 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 13
- ul.: Aleja Tadeusza Kościuszki od nr 1 do nr 24
- Barlickiego
- Filtrowa
- Jana III Sobieskiego
- Kolejowa
- Konopnickiej od nr 1 do nr 21 nieparzyste
- Królowej Jadwigi od nr 6 do nr 12 parzyste
- Przybylaka
Szkoła Podstawowa nr 12
adres: Tysiąclecia 25, 41-303 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 38
- ul.: Młodych
- Podlesie
- Tysiąclecia nr: 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25A, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 39A, 41, 43, 45, 45A, 47, 49, 51
- od nr 55 do nr 59
Szkoła Podstawowa nr 12
adres: Tysiąclecia 25, 41-303 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 39
- ul.: Kasprzaka nr: 18, 20, 22
- Kosmonautów nr: 1, 3, 5, 7, 9
Szkoła Podstawowa nr 12
adres: Tysiąclecia 25, 41-303 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 40
- ul.: Kasprzaka nr: 24, 28, 32, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54
Szkoła Podstawowa nr 13
adres: Aleja Józefa Piłsudskiego 24, 41-303 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 32
- Aleja Józefa Piłsudskiego nr: 20, 22, 24, 28, 30, 32
Szkoła Podstawowa nr 13
adres: Aleja Józefa Piłsudskiego 24, 41-303 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 33
- Aleja Józefa Piłsudskiego nr 4, 4A, 4B, 6, 8, 12, 13, 14, 16, 18, 18A, 34
- Długa nr 1, 3
Szkoła Podstawowa nr 13
adres: Aleja Józefa Piłsudskiego 24, 41-303 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 34
- ul.: Aleja Józefa Piłsudskiego nr 36
- Leśna nr 3, 5, 5A, 7
Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Przedszkolnymi
adres: Konopnickiej 56, 41-300 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 24
- ul.: Adama Asnyka
- Cupiała
- Dolna
- Dudkiewicza
- Graniczna nr: 46, 48, 50, 50A, 52, 52A
- od nr 54 do nr 127
- Hempla
- Jana Długosza
- Jana Kasprowicza
- Janowska
- Konopnickiej od nr 42 do nr 136 parzyste
- od nr 23 do nr 69 nieparzyste
- Korzeniec
- Łącząca
- Malinowe Górki
- Narodowa
- Odrodzenia
- Olszowa
- Siewierska
- Stanisława Skalskiego
- Śliwińskiego
- Władysława Adamskiego
- Wspólna
Szkoła Podstawowa nr 18
adres: Aleja Józefa Piłsudskiego 73, 41-303 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 44
- ul.: Józefa Cieszkowskiego
Szkoła Podstawowa nr 18
adres: Aleja Józefa Piłsudskiego 73, 41-303 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 45
- ul.: Aleja Józefa Piłsudskiego nr: 50A, 50B, 50C, 50D
- od nr 73 do nr 85
- Franciszkańska
- Kościelna
- Michała Spisaka
- Urocza
- Witolda Uklańskiego
Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi
adres: Karola Adamieckiego 12, 41-300 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 16
- ul.: Karola Adamieckiego
Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi
adres: Karola Adamieckiego 12, 41-300 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 17
- 1 Maja nr: 42, 42A, 44, 44A, 46, 50, 52, 54
Szkoła Podstawowa nr 21, Ząbkowice
adres: Gospodarcza 1, 42-520 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 50
- ul.: Dolomitowa
- Dreszera
- Gospodarcza
- Górzysta
- Hutnicza
- Marii Dąbrowskiej
- Pszenna
- Szosowa
- Targowa
- Tulipanowa
- Wapienna
- Władysława Sikorskiego
- Zdrojowa
- Związku Orła Białego
Szkoła Podstawowa nr 22, Ząbkowice
adres: Aleja Zwycięstwa 44, 42-520 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 53
- ul.: Aleja Zwycięstwa od nr 1 do nr 70
- od nr 72 do nr 86 parzyste
- Aleksandra Fredry
- Artura Gruszeckiego od nr 1 do nr 4
- Bielowizna
- Hallerczyków od nr 2 do nr 65A
- od nr 67 do nr 83 nieparzyste
- Fiołkowa
- Franciszka Zabłockiego
- Janusza Kusocińskiego nr od 1 do nr 19 nieparzyste
- Jaskółcza
- Kalinowa
- Kasztanowa
- Kazimierza Przerwy-Tetmajera
- Konstytucji nr: 43
- od nr 54 do nr 66 parzyste
- od nr 61 do nr 83 nieparzyste
- Leszczynowa
- Lipowa
- Łąkowa
- Makowa
- Młynarska
- Nadrzeczna
- Orzechowa
- Oświecenia
- Piastowska
- Projektowana
- Rolnicza
- Rzemieślnicza
- Słoneczna
- Sokolska
- Traktowa
- Wypoczynkowa
- Zacisze
- Zagłębiowska
- Zofii Nałkowskiej
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Przedszkolnymi, Łosień
adres: Gołonoska 23, 42-523 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 65
- ul.: Gołonoska
- Krakówka
- Łaskowa
- Orna
- Pocztowa
- Przedziałowa
- Zagrabie
- Ząbkowicka
Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Przedszkolnymi, Okradzionów
adres: Górna 1, 42-524 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 58
- ul.: Białej Przemszy
- Górna
- Kuźniczka Nowa
- Rudy
- Turystyczna
- Wypaleniska
- Ziołowa
Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi
adres: Gustawa Morcinka 4, 41-303 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 35
- Gustawa Morcinka
Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi
adres: Gustawa Morcinka 4, 41-303 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 36
- ul.: Tysiąclecia nr: 4, 6, 8, 10, 12
Szkoła Podstawowa nr 3
adres: Mireckiego 1, 41-300 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 6
- ul.: Chopina nr: 1, 3, 5, 7, 9, 10, 14, 16, 16A, 16B, 30A, 68, 70, 72
- Mireckiego
- Perla
- Siemońska
- Stanisława Moniuszki
Szkoła Podstawowa nr 3
adres: Mireckiego 1, 41-300 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 7
- ul.: Łukasińskiego
- Okrzei
- Szpitalna
Szkoła Podstawowa nr 30
adres: Jaworowa 6, 41-300 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 3
- ul.: Legionów Polskich od nr 117 do nr 125
- od nr 133 do nr 141
Szkoła Podstawowa nr 30
adres: Jaworowa 6, 41-300 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 4
- ul.: Legionów Polskich od nr 143 do nr 149A
- Ludowa nr: 1, 2A, 2B, 3, 4, 5, 6, 9, 11, 42A, 42B, 42C
Szkoła Podstawowa nr 30
adres: Jaworowa 6, 41-300 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 5
- ul.: Legionów Polskich od nr 95 do nr 115
- od nr 127 do nr 131
Szkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami Przedszkolnymi, Trzebiesławice
adres: Uczniowska 24, 42-520 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 49
- ul.: Dworska
- Gródki
- Modrzewiowa
- Strażacka
- Św. Stanisława Kostki
- Trzebiesławicka
- Uczniowska
- Zachodnia
- Złota
Szkoła Podstawowa nr 7
adres: Królowej Jadwigi 11, 41-300 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 14
- ul.: Górników Redenu
- Kardynała Stefana Wyszyńskiego
- Konopnickiej od nr 2 do nr 40C parzyste
- Księdza Grzegorza Augustynika
Szkoła Podstawowa nr 7
adres: Królowej Jadwigi 11, 41-300 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 15
- ul.: Cieplaka
- Kołłątaja
- Królowej Jadwigi od nr 1 do nr 5
- od nr 7 do nr 11 nieparzyste
- od nr 13 do nr 17A
- nr: 21, 21A, 21B, 21C, 21D, 26, 28
- Orzeszkowej
- Traugutta
Szkoła Podstawowa nr 8
adres: Krasińskiego 34, 41-300 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 29
- ul.: Bobrowa
- Harcerska
- Jana Ziemby
- Juliana Tuwima
- Poleśna
- Południowa
- Poprzeczna
- Porozumienia Dąbrowskiego 1980
- Różana
- Staszica
- Świerkowa
- Szklana
- Uthkego
- Wschodnia
- Zagórska
- Zgoda
Szkoła Podstawowa nr 8
adres: Krasińskiego 34, 41-300 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 30
- ul.: Mickiewicza
Szkoła Podstawowa nr 8
adres: Wyspiańskiego 1, 41-300 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 28
- ul.: Majakowskiego
- Norwida
- Partyzantów nr 12
- Wyspiańskiego
Techniczne Zakłady Naukowe, Pawilon B
adres: Emilii Zawidzkiej 10, 41-300 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 27
- ul.: 11 Listopada nr: 1, 1A, 1B, 1C, 3A, 17, 17A, 17B, 20
- Aleja Józefa Piłsudskiego od nr 1 do nr 2L
- nr: 5, 5A
- Emilii Zawidzkiej
- Graniczna od nr 1 do nr 23 nieparzyste
- nr: 45, 49, 49A, 49B, 49C, 49D, 49E, 49F, 49G, 49H, 49I, 49J, 53
- Janusza Kotarbińskiego
- Józefa Kraszewskiego
- Konarskiego
- Królowej Jadwigi nr: 25, 27, 29, 31
- Mała
- Plater
- Poniatowskiego
- Prosta
- Równa
- Sztygarska
- Twarda
- Żytnia
V LO z Oddziałami Dwujęzycznymi
adres: Czapińskiego 8, 41-300 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 1
- ul.: Barbary
- Cicha
- Czapińskiego
- Dekerta
- Dębowa
- Hutnika
- Jaworowa
- Kondratowicza
- Legionów Polskich od nr 1 do nr 93
- od nr 151 do nr 157
- Piwowara
- Pola
- Pułaskiego
- Rejtana
- Starościńska
- Starzyńskiego
- Sucha
- Szkolna
- Wigury
- Wolska
- Zdrowa
- Ziemna
- Żwirki
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Błędów
adres: Żołnierska 188, 42-525 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 59
- ul.: Dąbrówka
- Górki
- Jesionowa
- Kuźnica Błędowska
- Łazy Błędowskie
- Niegowonicka
- Pustynna
- Sołtysówka
- Strumień
- Sztorcowa
- Zagórcze
- Zagórze
- Żołnierska
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, Ujejsce
adres: Mieszka I 20, 42-520 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 48
- ul.: 40-Lecia
- Artura Gruszeckiego od nr 5 do nr 30
- Broniewskiego
- Dobrawa
- Dymniki
- Europejska
- Handlowa
- Karsowska
- Kryniczna
- Kwiatowa
- Mieszka I
- Morgowa
- Ogrodników
- Olimpijska
- Podbagienko
- Podbuczyny
- Przełajowa
- Ujejska
- Wysoka
- Wyzwolenia
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, Strzemieszyce
adres: Sportowa 16, 42-530 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 60
- ul.: Aleja Za Remizą
- Astrów
- Boczna
- Bursztynowa
- Chabrowa
- Grabocińska
- Gruszczyńskiego
- Kombatantów
- Kornela Kozłowskiego
- Łuszczaka
- Malinowa
- Mostowa
- Polna
- Przełajka
- Roztoki
- Rzeczna
- Sezamkowa
- Sosnowiecka
- Sportowa
- Szałasowizna
- Środkowa
- Towarowa
- Wakacyjna
- Wiosenna
- Żurawia
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Strzemieszyce
adres: Strzemieszycka 390, 42-530 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 63
- ul.: Aleksandra Puszkina
- Ciołkowizna
- Cmentarna
- Fabryczna
- Kamienna
- Krucza
- Magazynowa
- Marcelego Białostockiego
- Myśliwska
- Orla
- Rodzinna
- Rudna
- Skośna
- Strzemieszycka
- Szklanych Domów
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, Tucznawa
adres: Idzikowskiego 139, 42-520 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 56
- ul.: Batalionów Chłopskich
- Borowinowa
- Ceramiczna
- Czajkowa
- Gilowa
- Grabowa
- Hallerczyków od nr 66 do nr 84 parzyste
- od nr 85 do nr 211
- Idzikowskiego
- Innowacyjna
- Inwestycyjna
- Jagodowa
- Jałowcowa
- Jaśminowa
- Królewska
- Ks. Stanisława
- Łazowska
- Pomłynie
- Przymiarki
- Ptasia
- Relaksowa
- Siewna
- Skowronkowa
- Słowikowa
- Sowia
- Szpakowa
- Wilgowa
- Wrzosowa
- Zygmunta Różyckiego nr: 53
- Żurawinowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7, Ząbkowice
adres: Aleja Zwycięstwa 77, 42-520 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 54
- Aleja Zwycięstwa nr: 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 85A
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7, Ząbkowice
adres: Aleja Zwycięstwa 77, 42-520 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 55
- ul.: Aleja Zwycięstwa nr: 87, 89, 91, 93, 95, 97
Zespół Szkół Sportowych
adres: Chopina 34, 41-300 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 10
- ul.: Sienkiewicza
- Żeromskiego
Zespół Szkół Sportowych
adres: Chopina 34, 41-300 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 8
- ul.: Dąbrowskiego od nr 1 do nr 24
- Struga
Zespół Szkół Sportowych
adres: Chopina 34, 41-300 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 9
- ul.: Chopina nr: 32, 34
- Dąbrowskiego od nr 25 do nr 44
Zespół Szkół nr 4
adres: Łęknice 35, 41-303 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 22
- Topolowa
Zespół Szkół nr 4
adres: Łęknice 35, 41-303 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 23
- ul.: Andrzeja Frycza-Modrzewskiego
- Bohomolca
- Braci Wilkoszewskich
- Brzozowa
- Bukowa
- Ciasna
- Dembowskiego
- Dziewiąty
- Feliksa Rogalewicza
- Furmana
- Gałczyńskiego
- Głowackiego
- Granitowa
- Grunwaldzka
- Heleny Płotnickiej
- Ignacego Paderewskiego
- Jana Kochanowskiego
- Kilińskiego
- Klonowa
- Łęknice
- Napierskiego
- Niemcewicza
- Piaskowa
- Podłęknicka
- Przodowników
- Północna
- Reja
- Stalowa
- Średnia
- Urbańskiego
- Wczasowa
- Wesoła
- Wróblewskiego
- Zapolskiej
- Zuchów
Świetlica Klub, Łęka
adres: Przelotowa 185A, 42-523 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 57
- ul.: Ciernie
- Poboczna
- Przelotowa
- Szatanówka
- Szkotnica
- Zygmunta Różyckiego od nr 1 do nr 10A
Świetlica Środowiskowa, Antoniów
adres: Spacerowa 4, 42-520 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 25
- ul.: Baśniowa
- Gruntowa
- Janusza Kusocińskiego od nr 2-20A parzyste
- od nr 22 do nr 67A
- Jasna
- Józefa Unruga
- Konstytucji od nr 1 do nr 42
- od nr 44 do nr 52
- nr: 87, 109, 141
- Kostury
- Parkowa
- Spacerowa
- Stawowa
- Tadeusza Jasińskiego
- Zakątek
- Zakładowa
Świetlica Środowiskowa, Strzemieszyce
adres: Główna 61, 42-530 Dąbrowa Górnicza
numer komisji: 64
- ul.: Anna
- Cisowa
- Główna
- Grzybowa
- Jodłowa
- Kawa
- Kazdębie
- Koksownicza
- Lipówka
- Majorat
- Składowa
- Świerczyna
- Torowa
- Zakawie
Może Cię zainteresować
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Weź udział w wyborach. Twój głos ma znaczenie!
Może Cię zainteresować
Rady gminy, powiatu i miasta – ile trwają kadencje?
Kadencje rad gminy, powiatu oraz sejmików wojewódzkich trwają 5 lat od dnia wyboru danej rady. Warto usystematyzować sobie wiedzę o jednostkach samorządowych.
Jednostki samorządu terytorialnego dzielimy na:
- Gminy
- Powiaty
- Województwa
Odpowiednio dla tych jednostek istnieją urzędy: - Urząd gminy
- Starostwo powiatowe
- Urząd marszałkowski
W zakresie gmin istnieje nieformalny podział, co może być mylące, gdy próbujemy zrozumieć niektóre zapisy. W ogólnym skrócie chodzi o to, że gminy dzielimy na gminy wiejskie (czyli takie, na których nie ma miejscowości posiadających status miasta), gminy miejsko-wiejskie (czyli takie, na których znajdują się miejscowości o statusie miasta) oraz gminy miejskie (czyli odpowiednio gminy o statusie miasta).
To powinno być klarowne i oczywiste. Komplikacje pojawiają się w momencie, kiedy chcemy poprawnie nazwać rady odpowiednio do statusu gminy. W związku z powyższym rada gminy i urząd gminy będzie odnosić się do gmin wiejskich, do gmin miejsko-wiejskich będzie to rada miejska i urząd miejski, a dla gmin miejskich będzie to rada miasta i urząd miasta.
Może Cię zainteresować
Wskaźnik Bogactwa Narodów, wiemy gdzie jest Polska
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?