Wyniki wyborów do sejmiku województwa śląskiego z okręgu nr 6
Pojawiły się oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do sejmiku województwa śląskiego z okręgu nr 6.
Którzy kandydaci zebrali największą liczbę głosów? Poniżej przedstawiamy wyniki głosowania.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- TREPKA Mariusz Wiesław: pozycja 1 : 4,78% (66 690 głosów)
- KOCIK Beata Dorota: pozycja 2 : 4,78% (66 690 głosów)
- DĄBROWSKI Artur Mariusz: pozycja 3 : 4,78% (66 690 głosów)
- HABRAJSKA Maria Elżbieta: pozycja 4 : 4,78% (66 690 głosów)
- OBIERZYŃSKA Gabryjela Elżbieta: pozycja 5 : 4,78% (66 690 głosów)
- JANUS Krzysztof Józef: pozycja 6 : 4,78% (66 690 głosów)
- LANGE Łukasz Artur: pozycja 7 : 4,78% (66 690 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- KUKLA Grzegorz Tomasz: pozycja 1 : 0,96% (13 324 głosów)
- BIEŃKOWSKA Małgorzata Beata: pozycja 2 : 0,96% (13 324 głosów)
- TYRAS Michał Adam: pozycja 3 : 0,96% (13 324 głosów)
- CZERNIKOWSKA Katarzyna Aleksandra: pozycja 4 : 0,96% (13 324 głosów)
- PIETRALIK Zdzisław Emil: pozycja 5 : 0,96% (13 324 głosów)
- JEZIERSKA Kamila Danuta: pozycja 6 : 0,96% (13 324 głosów)
- GAWENDA Rafał Adrian: pozycja 7 : 0,96% (13 324 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- GMITRUK Stanisław: pozycja 1 : 2,38% (33 233 głosów)
- STRACH Izabela Urszula: pozycja 2 : 2,38% (33 233 głosów)
- BOSKI Grzegorz: pozycja 3 : 2,38% (33 233 głosów)
- MARANDA Martyna Maria: pozycja 4 : 2,38% (33 233 głosów)
- KOTYNIA Krystian: pozycja 5 : 2,38% (33 233 głosów)
- KAŁKA Beata Jadwiga: pozycja 6 : 2,38% (33 233 głosów)
- KOKOSZKA Konrad: pozycja 7 : 2,38% (33 233 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- BALT Ewelina Małgorzata: pozycja 1 : 1,9% (26 491 głosów)
- GRZYBOWSKI Piotr Marcin: pozycja 2 : 1,9% (26 491 głosów)
- OGOŃCZYK Mariusz Dominik: pozycja 3 : 1,9% (26 491 głosów)
- ORŁOWSKI Rafał Piotr: pozycja 4 : 1,9% (26 491 głosów)
- DRÓŻDŻ Katarzyna Jadwiga: pozycja 5 : 1,9% (26 491 głosów)
- SZCZEPAŃCZYK Monika Beata: pozycja 6 : 1,9% (26 491 głosów)
- SIKORSKI Grzegorz Mieczysław: pozycja 7 : 1,9% (26 491 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- SABAT Bartłomiej Daniel: pozycja 1 : 3,28% (45 766 głosów)
- BELKA-DOMIŃCZYK Judyta: pozycja 2 : 3,28% (45 766 głosów)
- IGNACYK Łukasz Bartłomiej: pozycja 3 : 3,28% (45 766 głosów)
- MAZANEK Anna Maria: pozycja 4 : 3,28% (45 766 głosów)
- BURZYŃSKI Łukasz Marek: pozycja 5 : 3,28% (45 766 głosów)
- KURZAC Nicola Weronika: pozycja 6 : 3,28% (45 766 głosów)
- ROZPONDEK Sebastian Marian: pozycja 7 : 3,28% (45 766 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”:
- BRODZIŃSKA Agnieszka Ewa: pozycja 1 : 0,58% (8 140 głosów)
- MIERZEJEWSKI Jakub Piotr: pozycja 2 : 0,58% (8 140 głosów)
- MARCZAK Tomasz Marcin: pozycja 3 : 0,58% (8 140 głosów)
- NOWAKOWSKI Dariusz Kamil: pozycja 4 : 0,58% (8 140 głosów)
- LIS Sylwia: pozycja 5 : 0,58% (8 140 głosów)
- SZEWCZYK Agata Beata: pozycja 6 : 0,58% (8 140 głosów)
- ZAMORA Krzysztof Tomasz: pozycja 7 : 0,58% (8 140 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH OBRONY POLSKI:
- JUCHNOWICZ Michalina Joanna: pozycja 1 : 0,12% (1 662 głosów)
- URBAŃCZYK Jacek Stanisław: pozycja 2 : 0,12% (1 662 głosów)
- CIURA Paweł Ryszard: pozycja 3 : 0,12% (1 662 głosów)
- ŁUSZCZ Karolina Iwona: pozycja 4 : 0,12% (1 662 głosów)
- PECKA Jacek: pozycja 5 : 0,12% (1 662 głosów)
KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI:
- JANIK Marek Krzysztof: pozycja 1 : 0,12% (1 713 głosów)
- FIGZAŁ Beata Agnieszka: pozycja 2 : 0,12% (1 713 głosów)
- WACHOWSKI Waldemar Stanisław: pozycja 3 : 0,12% (1 713 głosów)
- WIORA Jolanta Elżbieta: pozycja 4 : 0,12% (1 713 głosów)
- PAWLIK Krystian Jan: pozycja 5 : 0,12% (1 713 głosów)
- CIOK Irena Helena: pozycja 6 : 0,12% (1 713 głosów)
- SARECKI Krzysztof: pozycja 7 : 0,12% (1 713 głosów)
KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ:
- ZIORA Witold Eugeniusz: pozycja 1 : 0,13% (1 876 głosów)
- WIECZOREK Roksana Agnieszka: pozycja 2 : 0,13% (1 876 głosów)
- ZAKASZEWSKI Robert Maciej: pozycja 3 : 0,13% (1 876 głosów)
- ŁYCZBA Agnieszka Elżbieta: pozycja 4 : 0,13% (1 876 głosów)
- SZEKIEL Mariusz Andrzej: pozycja 5 : 0,13% (1 876 głosów)
KOMITET WYBORCZY RUCH AUTONOMII ŚLĄSKA:
- MUREK Mirosława Teresa: pozycja 1 : 0,09% (1 320 głosów)
- LITWIŃCZYK Sławomir: pozycja 2 : 0,09% (1 320 głosów)
- ZAMIAR Ewa Barbara: pozycja 3 : 0,09% (1 320 głosów)
- ADAMUS Eugeniusz Grzegorz: pozycja 4 : 0,09% (1 320 głosów)
- KIOŁBASA Tymon Michał: pozycja 5 : 0,09% (1 320 głosów)
- JANKOWSKI Jakub Jan: pozycja 6 : 0,09% (1 320 głosów)
- BRZOZOŃ Halina Maria: pozycja 7 : 0,09% (1 320 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Wskaźnik Bogactwa Narodów, wiemy gdzie jest Polska
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?