Wyniki wyborów samorządowych 2024 na burmistrza w gm. Nakło nad Noteć
Pojawiły się już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 na burmistrza w gm. Nakło nad Noteć podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW:
- NAPIERAŁA Sławomir - KWW SŁAWOMIRA NAPIERAŁY RAZEM DLA NAKŁA: 59,76% (6 182 głosów)
- ŻYGOWSKI Antoni Aleksander - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ: 20,64% (2 135 głosów)
- NIEMCZEWSKI Piotr - KWW PIOTRA NIEMCZEWSKIEGO SAMI O SOBIE: 19,6% (2 027 głosów)
Wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3
Mamy już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3 podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW.
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- ŻYGOWSKI Antoni Aleksander: pozycja 1 : 3,47% (771 głosów)
- ŁUSIAK Magdalena Łucja: pozycja 2 : 3,47% (771 głosów)
- KAROLCZAK Szymon Jan: pozycja 3 : 3,47% (771 głosów)
- DZIEWAŁTOWSKI-GINTOFT Adam Marcin: pozycja 4 : 3,47% (771 głosów)
- JELIŃSKA-STRÓŻYK Ewa: pozycja 5 : 3,47% (771 głosów)
- PARZYŃSKI Damian: pozycja 6 : 3,47% (771 głosów)
- SZYMANIAK Karolina Daria: pozycja 7 : 3,47% (771 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- CISZEWSKA Ewelina: pozycja 1 : 1,36% (302 głosów)
- KLOSKA Michał Wojciech: pozycja 2 : 1,36% (302 głosów)
- JAROŃSKA Hanna: pozycja 3 : 1,36% (302 głosów)
- GÓRNIAK Krystyna: pozycja 4 : 1,36% (302 głosów)
- KWASIGROCH Stanisław Jacek: pozycja 5 : 1,36% (302 głosów)
- KUCHARSKI Józef Marek: pozycja 6 : 1,36% (302 głosów)
- PAWLAK-MAROSZ Katarzyna: pozycja 7 : 1,36% (302 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- WNUK Kazimierz Stanisław: pozycja 1 : 3,14% (697 głosów)
- PUBANC Edward: pozycja 2 : 3,14% (697 głosów)
- PODEMSKA Marta Ewa: pozycja 3 : 3,14% (697 głosów)
- SIEJNA Marek Ryszard: pozycja 4 : 3,14% (697 głosów)
- CHYŁA Magda Patrycja: pozycja 5 : 3,14% (697 głosów)
- BELCZYŃSKI Tomasz: pozycja 6 : 3,14% (697 głosów)
- ANDRZEJEWSKA Wiesława Maria: pozycja 7 : 3,14% (697 głosów)
- BIELINSKI Tadeusz Kazimierz: pozycja 8 : 3,14% (697 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA NIEMCZEWSKIEGO SAMI O SOBIE:
- RAKOWSKI Tomasz Dawid: pozycja 1 : 1,83% (406 głosów)
- KINDERMAN Andrzej: pozycja 2 : 1,83% (406 głosów)
- BEJMA Mirosław Jan: pozycja 3 : 1,83% (406 głosów)
- DUTKIEWICZ Piotr Józef: pozycja 4 : 1,83% (406 głosów)
- NITKA Zofia Maria: pozycja 5 : 1,83% (406 głosów)
- NIEMCZEWSKA Magdalena: pozycja 6 : 1,83% (406 głosów)
- MIKIETYŃSKA Gracja: pozycja 7 : 1,83% (406 głosów)
- MARCINIAK Piotr: pozycja 8 : 1,83% (406 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA NAPIERAŁY RAZEM DLA NAKŁA:
- KOŃCZAK Daniel: pozycja 1 : 3,31% (735 głosów)
- BLADZICH Milena Ewa: pozycja 2 : 3,31% (735 głosów)
- BORZYCH-KUBACKA Katarzyna Joanna: pozycja 3 : 3,31% (735 głosów)
- BZDAWKA Łukasz: pozycja 4 : 3,31% (735 głosów)
- JASIŃSKI Krzysztof: pozycja 5 : 3,31% (735 głosów)
- NOWAK Mirela Maria: pozycja 6 : 3,31% (735 głosów)
- PASIEKA Jacek Piotr: pozycja 7 : 3,31% (735 głosów)
- SZCZEPANIAK Robert: pozycja 8 : 3,31% (735 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- TADYCH Jolanta Łucja: pozycja 1 : 3,06% (819 głosów)
- MARCINIAK Jan: pozycja 2 : 3,06% (819 głosów)
- OLEJARZ Jerzy: pozycja 3 : 3,06% (819 głosów)
- SOBECKA Wiesława Barbara: pozycja 4 : 3,06% (819 głosów)
- GŁOWSKI Zbigniew Jerzy: pozycja 5 : 3,06% (819 głosów)
- KAŁUŻNY Dawid: pozycja 6 : 3,06% (819 głosów)
- BOGUSZ Ewa: pozycja 7 : 3,06% (819 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- STRUZIK Małgorzata Zofia: pozycja 1 : 0,86% (230 głosów)
- URBAŃSKA Anna: pozycja 2 : 0,86% (230 głosów)
- WITKOWSKA Joanna Maria: pozycja 3 : 0,86% (230 głosów)
- TAMBORSKI Sławomir: pozycja 4 : 0,86% (230 głosów)
- ZBELA Adam: pozycja 5 : 0,86% (230 głosów)
- MREŁA Adrian Bogdan: pozycja 6 : 0,86% (230 głosów)
- NURCZYŃSKI Piotr: pozycja 7 : 0,86% (230 głosów)
- SĘK Aleksandra: pozycja 8 : 0,86% (230 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- MŁYNARCZYK Monika: pozycja 1 : 2,64% (708 głosów)
- MIŚKIEWICZ Kamil: pozycja 2 : 2,64% (708 głosów)
- BONCZYŃSKI Rafał: pozycja 3 : 2,64% (708 głosów)
- GÓRNOWICZ Szymon Piotr: pozycja 4 : 2,64% (708 głosów)
- ZALEWSKA-TAMAS Edyta: pozycja 5 : 2,64% (708 głosów)
- NOWICKA Barbara Janina: pozycja 6 : 2,64% (708 głosów)
- KRÓL Alicja Anna: pozycja 7 : 2,64% (708 głosów)
- KLOSKA Daniel Wiesław: pozycja 8 : 2,64% (708 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA NIEMCZEWSKIEGO SAMI O SOBIE:
- ADAMCZEWSKI Jacek: pozycja 1 : 0,98% (262 głosów)
- WAWRZON Karolina Agata: pozycja 2 : 0,98% (262 głosów)
- NIEMCZEWSKA Hanna Barbara: pozycja 3 : 0,98% (262 głosów)
- BONIN Dariusz Jan: pozycja 4 : 0,98% (262 głosów)
- GÓRNA Danuta Maria: pozycja 5 : 0,98% (262 głosów)
- SZPLIT Kamil Mateusz: pozycja 6 : 0,98% (262 głosów)
- WAŚNIOWSKA Kinga: pozycja 7 : 0,98% (262 głosów)
- CZYŻ Marek Walenty: pozycja 8 : 0,98% (262 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA NAPIERAŁY RAZEM DLA NAKŁA:
- NAPIERAŁA Sławomir: pozycja 1 : 4,76% (1 275 głosów)
- GRABARSKI Jan: pozycja 2 : 4,76% (1 275 głosów)
- HABERSKA Ewa Zofia: pozycja 3 : 4,76% (1 275 głosów)
- KELM Ewa Magdalena: pozycja 4 : 4,76% (1 275 głosów)
- KONIARSKI Andrzej: pozycja 5 : 4,76% (1 275 głosów)
- KORZENIEWSKA Agnieszka Beata: pozycja 6 : 4,76% (1 275 głosów)
- KOTEWA Joanna: pozycja 7 : 4,76% (1 275 głosów)
- KRZOSKA Michał: pozycja 8 : 4,76% (1 275 głosów)
- KUBIAK Ryszard Wojciech: pozycja 9 : 4,76% (1 275 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- KRAINSKI Sławomir: pozycja 1 : 2,06% (778 głosów)
- LEPPERT Przemysław Jan: pozycja 2 : 2,06% (778 głosów)
- NOWACZYK Bernadeta Ewa: pozycja 3 : 2,06% (778 głosów)
- PAZDERSKI Marcin: pozycja 4 : 2,06% (778 głosów)
- SZWEDA Grzegorz: pozycja 5 : 2,06% (778 głosów)
- CIELEK Mirosław: pozycja 6 : 2,06% (778 głosów)
- JAŹWIŃSKA Anna: pozycja 7 : 2,06% (778 głosów)
- KAŹMIERKOWSKA Beata: pozycja 8 : 2,06% (778 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- KSOBIAK Krzysztof: pozycja 1 : 1,72% (647 głosów)
- MYLCAREK Damian Krzysztof: pozycja 2 : 1,72% (647 głosów)
- NOWAK Anetta Anna: pozycja 3 : 1,72% (647 głosów)
- WODZIŃSKA Jolanta Beata: pozycja 4 : 1,72% (647 głosów)
- ROMIŃSKI Edward Paweł: pozycja 5 : 1,72% (647 głosów)
- ESZER Sylwester Józef: pozycja 6 : 1,72% (647 głosów)
- BEMBNISTA-MUSIAŁ Wiesława Maria: pozycja 7 : 1,72% (647 głosów)
- WOJCIECHOWSKI Mariusz Franciszek: pozycja 8 : 1,72% (647 głosów)
- MROCZKOWSKI Wacław: pozycja 9 : 1,72% (647 głosów)
- HECK Michalina Anna: pozycja 10 : 1,72% (647 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- KAROLCZAK Anna Grażyna: pozycja 1 : 2,16% (813 głosów)
- BOCZAN Zbigniew Roman: pozycja 2 : 2,16% (813 głosów)
- BZDAWKA Tomasz: pozycja 3 : 2,16% (813 głosów)
- DOMEK Dariusz: pozycja 4 : 2,16% (813 głosów)
- PŁUCIENNIK Michał: pozycja 5 : 2,16% (813 głosów)
- KOZŁOWSKA-MODRZEJEWSKA Dorota: pozycja 6 : 2,16% (813 głosów)
- ŁUSIAK Małgorzata: pozycja 7 : 2,16% (813 głosów)
- SOCHA Karol: pozycja 8 : 2,16% (813 głosów)
- CHARCHUT Karolina Maria: pozycja 9 : 2,16% (813 głosów)
- ANGIELCZYK Tomasz: pozycja 10 : 2,16% (813 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA NIEMCZEWSKIEGO SAMI O SOBIE:
- NIEMCZEWSKI Piotr: pozycja 1 : 0,94% (355 głosów)
- GUMUL Agnieszka Maria: pozycja 2 : 0,94% (355 głosów)
- KIMBER Leszek Józef: pozycja 3 : 0,94% (355 głosów)
- BINIAŚ Violetta Renata: pozycja 4 : 0,94% (355 głosów)
- MISTRZAK Paweł: pozycja 5 : 0,94% (355 głosów)
- WODZIŃSKA Lidia Maria: pozycja 6 : 0,94% (355 głosów)
- BONDYRA Dominika: pozycja 7 : 0,94% (355 głosów)
- KOPEĆ Piotr Kazimierz: pozycja 8 : 0,94% (355 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA NAPIERAŁY RAZEM DLA NAKŁA:
- WIŚNIEWSKI Paweł: pozycja 1 : 3,72% (1 404 głosów)
- HOPPE-KOWALSKA Ewa Marta: pozycja 2 : 3,72% (1 404 głosów)
- KOŁACZEK Hieronim Stanisław: pozycja 3 : 3,72% (1 404 głosów)
- MALIKOWSKA Barbara: pozycja 4 : 3,72% (1 404 głosów)
- MNICHOWSKA Halina Maria: pozycja 5 : 3,72% (1 404 głosów)
- PALICKA Mieczysława Ewa: pozycja 6 : 3,72% (1 404 głosów)
- PERMUS Antoni: pozycja 7 : 3,72% (1 404 głosów)
- POCHOWSKI Radosław Jan: pozycja 8 : 3,72% (1 404 głosów)
- ROGALSKI Krzysztof Ryszard: pozycja 9 : 3,72% (1 404 głosów)
- STAŁOWSKA Teresa: pozycja 10 : 3,72% (1 404 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Mateusz Morawiecki przed komisją śledczą
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?