Górnik Nowe Miasto Wałbrzych rozbity u siebie przez rezerwy Chrobrego Głogów

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Chrobry II Głogów 1:8
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Chrobry II Głogów 1:8 Paweł Gołębiowski
Piłkarze IV-ligowego Górnika Nowe Miasto Wałbrzych w sobotę, 1 czerwca przegrali na swoim boisku aż 1:8 z Chrobrym II Głogów. Był to mecz 32. kolejki sezonu 2023/2024.

Beniaminek z Wałbrzycha wyraźnie ustępował w nim rezerwom I-ligowego zespołu z Głogowa.

Pierwszą bramkę gospodarze stracili już w 2. minucie po celnym uderzeniu Eryka Pieczarki. Do przerwy Chrobry II prowadził 2:0, ale worek z bramkami rozwiązał się po przerwie. Wałbrzyszanie honorowe trafienie zaliczyli w 66 minucie (bramkę strzelił Bruno Augun), a było wtedy już 1:6.

Do końca rozgrywek Górnikowi Nowe Miasto Wałbrzych pozostały jeszcze dwa mecze – 8 czerwca zagrają o godz. 17 , na wyjeździe z Polonią Środa Śląska i w weekend 15 – 16 czerwca będą podejmowali na swoim boisku Polonię-Stal Świdnica.

Nawet zwycięstwa w tych pojedynkach nie zmienią marnej sytuacji zespołu z Wałbrzycha. Górnik Nowe Miasto ma na koncie 15 punktów i zajmuje 16 miejsce w tabeli (na 18 drużyn), a do 15. w stawce drużyny Głoski Księgienice traci aż 20 punktów.

GÓRNIK NOWE MIASTO WAŁBRZYCH - CHROBRY II GŁOGÓW 1:8 (0:2)