Górnik Wałbrzych - Lechia Zielona Góra 2:0

Artur Szałkowski
W Wałbrzychu piłkarze drugoligowego Górnika Wałbrzych pokonali 2:0 Lechię Zielona Góra. Po słabej grze w pierwszej połowie, w drugich 45 minutach gospodarze osiągnęli zdecydowaną przewagę. W efekcie w 62 minucie pierwszą bramkę dla Górnika zdobył Grzegorz Michalak, natomiast w 67 minucie wynik spotkania na 2:0 ustalił Kornel Duś.

W Wałbrzychu trwa mecz II ligi piłkarskiej pomiędzy Górnikiem Wałbrzych a Lechią Zielona Góra. W pojedynku, który zaczął się o g. 14 aktualnie jest remis 0:0
Wałbrzyszanie rozpoczęli spotkanie w ustawieniu: Jaroszewski, D. Michalak, Przerywacz, Wojtarowicz, Kłak, G. Michalak, Wepa, Morawski, Janik ,Dus, Zinke. Goście wyszli na murawę jedenastką: Kalinowski, Głowania, Kaczorowski, Tyktor, Kojder, Górski, Topolski, Duchnowski, Pytlarz, Wojtysiak, Sucharek
Jest 29 minuta II ligowego meczu w Wałbrzychu. Po początkowej przewadze Górnika gra wyrównała się. Wynik nadal 0:0
33 minuta - rzut wolny dla Górnika - po rozegraniu i wrzutce z prawej strony przez Zinkego, kilku graczy gospodarzy minęło się z piłką wędrującą wzdłuż linii bramkowej. Wynik nadal 0:0
38 minuta - piłka w bramce Lechii, ale Grzegorz Michalak był na spalonym i jest nadal 0:0
39 minuta - ataki gospodarzy, strzelał Wepa i Janik ale utrzymuje się remis 0:0
40 minuta - Kłak dostał żółtą kartkę
44 minuta - strzela Pytlarz,ale Jaroszewski łatwo broni
W Wałbrzychu po 45 minutach meczu II ligi piłkarskiej Górnik remisuje z Lechią Zielona Góra 0:0. Wałbrzyszanie mieli w pierwszej części spotkania lekka przewagę, ale grają nieskutecznie i właściwie nie stworzyli sobie żadnej stuprocentowej sytuacji strzeleckiej
.Trwa już druga połowa meczu w Wałbrzychu. W 55 minucie Zinke trafił w poprzeczkę, a po chwili po wybiciu piłki przez Jaroszewskiego, bramkarz gości przepuścił piłkę pomiędzy nogami i ta o centymetry minęła słupek.
58 minuta - Janik posyła piłkę do bramki rywali, ale sędzia uznał, że napastnik Górnika był na pozycji spalonej. Jest nadal 0:0
60 minuta - zmiana w Górniku - za Janika wszedł Konarski
62 minuta - GOL !!! Bramkę dla gospodarzy zdobył Grzegorz Michalak i Górnik prowadzi 1:0
67 minuta - GOL !!! Kolejne trafienie wałbrzyszan. Tym razem gola strzelił Kornel Duś i Górnik prowadzi 2:0
70 minuta - zmiana w Lechii - za Kaczorowskiego wszedł Dorniak
74 minuta - zmiana w Lechii - za Pytlarza wszedł Kolouszek
79 minuta - Morawski podał do Dusia i ten był blisko strzelenia kolejnej bramki, ale Kalinowski obronił
81 minuta - żółta kartka dla Sucharka i rzut wolny dla Górnika. Obrońcy wybijają piłkę i jest nadal 2:0 dla gospodarzy
82 minuta - zmian w Górniku - za Grzegorza Michalaka wszedł Jacek Fojna
84 minuta - zmiana w Lechii - za Sucharka wszedł Lewicki
89 minuta - zmian w Górniku - za Daniela Zinke wszedł Adrian Moszyk
93 minuta - koniec meczu. Górnik pokonał Lechię Zielona Góra 2:0