3 z 16
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Łukasz Żurek (zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzychu i okolicy (z PUP). Zobaczcie!

KIEROWNIK BUDOWY

Miejsce pracy:
Wałbrzyska, 58-350 Mieroszów, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie budowy stacji PKN Orlen w miejscowości Mieroszów.

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Warunki świadczenia pracy:

Wymiar etatu:
nie dotyczy
Zmianowość:
nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
20.09.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 10 500 PLN +premia

System wynagradzania:
nie dotyczy

Zawód:
kierownik budowy

Zapewnienie zakwaterowania:
TAK
Zatrudnienie od zaraz:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat), budowlane

Umiejętności i uprawnienia:
Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi – bez ograniczeń

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
staż pracy mile widziany

Pracodawca:
ORLEN Budonaft Sp. z o.o.

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
34-600 Limanowa, powiat: limanowski, woj: małopolskie
Osoba do kontaktu:
Małgorzata Michalska
Numer telefonu:
693 539 770
[email protected]
Język aplikacji:
polski

Wymagane dokumenty:
Cv
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE