3 z 15
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Krystian Dobuszyński (zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzychu i powiecie (z PUP). Zobaczcie co, gdzie i za ile!

USTAWIACZ MASZYN DO OBRÓBKI SKRAWANIEM (PRACE INTERWENCYJNE RPO 2022)

Miejsce pracy:
Stanisława Moniuszki 12, 58-330 Jedlina-Zdrój, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
zgodnie z wnioskiem

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
04.04.2022
Data zakończenia pracy:
03.01.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 3 010 PLN
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
ustawiacz maszyn do obróbki skrawaniem

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
zasadnicze zawodowe

gimnazjalne

zasadnicze branżowe

podstawowe

Pracodawca:
Zakład Produkcyjno-Usługowy Import-Eksport "Parkiety" Ryszard Papiernik

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu
Nazwa urzędu pracy:
Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu
Adres urzędu:
Grunwaldzka 38, 58-340 Głuszyca, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie
Osoba do kontaktu ze strony urzędu:
Anna Chodak
Numer telefonu ze strony urzędu:
748456316 w. 1
E-mail ze strony urzędu:
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
skierowanie
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:

Liczba miejsc pracy:
1