Piłkarze Górnika Wałbrzych przegrali 1:3 sparing z Rolimpexem GKS-em Wikielec

Dariusz Gdesz
Piłkarze Górnika Wałbrzych mają za sobą pierwszy mecz sparingowy w czasie przygotowań do rundy wiosennej sezonu. Przegrali 1:3 z drużyną Rolimpex GKS Wikielec.

Piłkarze IV-ligowego Górnika Wałbrzych mają za sobą pierwszy mecz sparingowy w czasie przygotowań do rundy wiosennej sezonu. Wałbrzyszanie przegrali na boisku przy ul. Ratuszowej 1:3 z drużyną Rolimpex GKS Wikielec.

Zespół z Wikielca zajmuje obecnie ostatnie miejsce w tabeli swojej grupy II ligi. Liderem jest tam Sokół Aleksandrów Łódzki, a drugie miejsce zajmuje Widzew łódź.

Sparing w Wałbrzychu zaczął się od prowadzenia gospodarzy, dla których gola strzelił już w 3 minucie Marcin Smoczyk. Goście z czasem jednak przejęli inicjatywę i wyrównali w 22 min. po trafieniu Bartłomieja Wrzoska. Po przerwie bramki dla Wikielca zdobyli: Mateusz Jajkowski (72) i Cezary Nowiński (88).

Następny sparing Górnik rozegra 3 lutego z Lechią w Dzierżoniowie.