4 z 13
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Szukacie pracy? Zobaczcie najnowsze oferty z Wałbrzycha i okolicy (z PUP). Zobaczcie!

PIEKARZ, POMOCNIK PIEKARZA

Miejsce pracy:
Sportowa 9a, 58-305 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Praca przy produkcji pieczywa.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
01.10.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 4 000 PLN Praca w godzinach: 6:00- 14:00, 14:00- 22:00- wg. grafiku.

Kontakt z pracodawcą osobiście w siedzibie firmy od. 9:00- 13:00.

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
pomocnik piekarza

Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Mile widziane doświadczenie w zawodzie.

Pracodawca:
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "Adar" Anna i Dariusz Rajewscy Sp. j.

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:

Osoba do kontaktu:
Dariusz Rajewski
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV.
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: osobiście
Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE