Szukacie pracy? Zobaczcie najnowsze oferty z Wałbrzycha i okolicy (z PUP). Zobaczcie!

Paweł Gołębiowski
Miejsce pracy:
Kolejowa 1, 58-310 Szczawno-Zdrój, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
- utrzymywanie porządku
- zmywanie naczyń
- czyszczenie sprzętów
- przygotowywanie warzyw i owoców (obieranie, krojenie)
- gastronomiczny rozbiór mięsa
- porcjowanie i dekorowanie wyrobów
- zabezpieczanie przed zepsuciem surowców, półproduktów i wyrobów gotowych
- wykonywanie poleceń kucharza

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
ruch ciągły
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
01.10.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 3 600 PLN
Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę- czas określony, okres próbny oraz na umowę zlecenie i inne.

Praca w godzinach: 11:00- 22:00.

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
pomoc kuchenna

Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
podstawowe

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Wymagane wykształcenie minimum podstawowe, mile widziane wykształcenie zawodowe gastronomiczne. Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Umiejętności: - komunikatywność, - samodzielność, - umiejętność pracy w zespole, - dokładność.

Pracodawca:
"Sirbud-Minari" S.A. (Przedsiębiorstwo "Minari" S.A.)

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Władysława Orkana 91a, 58-307 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Osoba do kontaktu:
Violetta Mercik
Numer telefonu:
668 134 932, 74 64 95 700
maria_helena@op.pl
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV, świadectwo pracy i aktualna książeczka sanitarno- epidemiologiczna
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE
Miejsce pracy: Kolejowa 1, 58-310 Szczawno-Zdrój, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie Zakres obowiązków: - utrzymywanie porządku - zmywanie naczyń - czyszczenie sprzętów - przygotowywanie warzyw i owoców (obieranie, krojenie) - gastronomiczny rozbiór mięsa - porcjowanie i dekorowanie wyrobów - zabezpieczanie przed zepsuciem surowców, półproduktów i wyrobów gotowych - wykonywanie poleceń kucharza Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony Warunki świadczenia pracy: Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE Wymiar etatu: 1 Zmianowość: ruch ciągły Liczba godzin pracy w tygodniu: 40 Liczba godzin pracy w miesiącu: 160 Data rozpoczęcia: 01.10.2023 Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę- czas określony, okres próbny oraz na umowę zlecenie i inne. Praca w godzinach: 11:00- 22:00. System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną Zawód: pomoc kuchenna Typ propozycji: Zapewnienie wyżywienia: NIE Zapewnienie zakwaterowania: NIE Zatrudnienie od zaraz: NIE Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: NIE Wymagania konieczne Wykształcenie: podstawowe Pozostałe wymagania Inne wymagania: Wymagane wykształcenie minimum podstawowe, mile widziane wykształcenie zawodowe gastronomiczne. Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Umiejętności: - komunikatywność, - samodzielność, - umiejętność pracy w zespole, - dokładność. Pracodawca: "Sirbud-Minari" S.A. (Przedsiębiorstwo "Minari" S.A.) Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy Adres: Władysława Orkana 91a, 58-307 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie Osoba do kontaktu: Violetta Mercik Numer telefonu: 668 134 932, 74 64 95 700 E-mail: [email protected] Język aplikacji: polski Wymagane dokumenty: CV, świadectwo pracy i aktualna książeczka sanitarno- epidemiologiczna Sposób kontaktu / przekazania dokum.: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail Liczba miejsc pracy: 1 w tym dla niepełnosprawnych: 0 Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: NIE Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON): NIE Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP: NIE pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne
Szukacie pracy? Zobaczcie najnowsze oferty z Wałbrzycha i okolicy (z PUP). Zobaczcie! Na dworze ciągle ciepło, ale mamy już jesień, wakacje dobiegły końca. Pora zabrać się do pracy. Kto jednak pracy nie ma, albo chce zmienić wykonywane zajęcie, to może zainteresuje go nasza galeria. Sprawdziliśmy na stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Wałbrzychu i okazuje się, że można tam znaleźć różne propozycje zatrudnienia. Zamieszczamy te najnowsze. Zobaczcie co proponują, gdzie i za ile!
od 7 lat
Wideo

Krzysztof Bosak i Anna Bryłka przyjechali do Leszna

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!