3 z 13
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Szukacie pracy? Zobaczcie najnowsze oferty z Wałbrzycha i okolicy (z PUP). Zobaczcie!

TECHNIK INFORMATYK

Miejsce pracy:
Wojska Polskiego 6, 58-310 Szczawno-Zdrój, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
obsługa monitoringu IP, tworzenie ;sieci strukturalnej Lan; diagnozowanie, naprawa i konfigurowanie urządzeń komputerowych i peryferyjnych sieci LAN, wykonywanie kopi bezpieczeństwa oraz obsługa sieci w firmie zgodnie ze znajomością powyższych zakresów umiejętności

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Warunki świadczenia pracy:
Stacjonarna

Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
02.10.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 6 500 PLN

Godzina zakończenia pracy 16:00

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
administrator systemów komputerowych

Typ propozycji:
praca stała

Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie zawodowe

Pozostałe wymagania
Staż pracy ogółem:
lata: 3

Inne wymagania:
Trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku; praktyczne umiejętności z zakresu obsługi systemów serwerowych rodziny Windows Server; umiejętność obsługi programów Microsoft; znajomość podstaw relacyjnych baz danych; znajomość protokołów DOS, DHCP; podstawowa znajomość systemów Linux (Centos, Ubuntu); znajomość zagadnień z zakresu sieci LAN; znajomość technologii VLAN, VPN;

Pracodawca:
"Uzdrowisko Szczawno-Jedlina" S.A.

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Ewa Janiszewska
Numer telefonu:
572729839
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE