2 z 13
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Szukacie pracy? Zobaczcie najnowsze oferty z Wałbrzycha i okolicy (z PUP). Zobaczcie!

KIEROWCA C+E, ADR

Miejsce pracy:
Ogrodowa 17, 58-306 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Kierowanie pojazdami pow. 3,5 tony- przewóz paliw płynnych.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
inna
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
16.10.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 4 500 PLN

Praca w godzinach: wg. harmonogramu.

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
kierowca samochodu ciężarowego

Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
podstawowe

Umiejętności i uprawnienia:
Prawo jazdy kat. C + E

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Uprawnienia na przewóz paliw płynnych ADR, karta kierowcy.

Pracodawca:
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Alicja" Sp. z o.o.

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Rawicka 2a, 63-900 Rawicz, powiat: rawicki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu:
Andrzej Kapała
Numer telefonu:
601 524 394
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV.
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE