Chrobry Głogów - Górnik PWSZ Wałbrzych 2:1

Piłkarze drugoligowego Górnika PWSZ Wałbrzych przegrali na wyjeździe 1:2 trudny, derbowy pojedynek z Chrobrym Głogów. Mecz zaczął się dla nich pechowo, bo stracili bramkę już w 3. min. po strzale Grzybowskiego. Później mieli już więcej szczęścia, bo w 12. min. Damian Jaroszewski obronił wykonywany przez gospodarzy rzut karny. Z czasem gra wyrównała się i wałbrzyszanie coraz częściej zagrażali bramce Chrobrego. W 70. min. Bukraba podwyższył jednak prowadzenie gospodarzy na 2:0. W 79. min. Maciejak zdobył co prawda kontaktowego gola, ale ambitnie walczącemu Górnikowi zabrakło już czasu na wyrównanie.

RELACJA
Piłkarze drugoligowego Górnika PWSZ Wałbrzych rozgrywają trudny, derbowy pojedynek w Głogowie. Aktualnie tamtejszy Chrobry prowadzi 1:0 po bramce w 3. min. Grzybowskiego. W 12. min. Damian Jaroszewski obronił wykonywany przez gospodarzy rzut karny.
Zbliża się 40. min. spotkania w Głogowie. Piłkarze Górnika PWSZ Wałbrzych zagrzewani do walki przez kilkusetosobową grupę kibiców nie mogą jednak skutecznie wykończyć akcji. Chrobry nadal prowadzi 1:0.
Po pierwszej połowie meczu w Głogowie, tamtejszy, drugoligowy Chrobry prowadzi z Górnikiem PWSZ Wałbrzych 1:0. Pojedynek zaczął się pechowo dla wałbrzyszan, bo stracili bramkę już w 3. min. po strzale Grzybowskiego. W 12. min. od utraty kolejnego gola uchronił ich Damian Jaroszewski, który obronił wykonywany przez gospodarzy rzut karny. Z czasem gra zaczęła się wyrównywać. Wałbrzyszanie nie mogą jednak skutecznie wykończyć akcji.
Trwa już druga połowa pojedynku w Głogowie. W 50. min. drugoligowy Górnik PWSZ Wałbrzych nadal przegrywa tam 0:1z Chrobrym.
W 62.min. nadal jest 1:0 dla Chrobrego. Przed chwilą gospodarze faulem na Maciejaku, przerwali kontratak Górnika.
W 70. min. wałbrzyszanie tracą drugą bramkę. Strzelał Bukraba i Chrobry prowadzi 2:0.
W 79.min. bramkę dla Górnika PWSZ strzelił Roman Maciejak. Jest 2:1 dla Chrobrego Głogów.