Koszykarze Górnika Trans.eu Wałbrzych wygrali 83:68 wyjazdowy mecz derbowy z Sudetami Jelenia Góra.
Wałbrzyszanie po kilku pierwszych, wyrównanych minutach meczu, osiągnęli wyraźną przewagę. W efekcie pierwszą kwartę wygrali 21:11. W drugiej części spotkania gospodarze próbowali odrobić stratę, ale jak tylko zbliżyli się na 5 – 6 punktów, to natychmiast wałbrzyszanie odpowiadali trafieniami. Podobnie wyglądały zresztą pozostałe kwarty.

Sudety Jelenia Góra - Górnik Trans.eu Wałbrzych 68:83 (11:21, 16:15, 22:23, 19:24)

Górnik Trans.eu: Wróbel 19, Glapiński 17, Durski 15, Kruszczyński 13, Ratajczak 10, Krzywdziński 9, Kaczuga 0, Jeziorowski 0.